Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWiosna - Jarosławska Piękna Pani - Konkurs

Aktualności

31.03.2020

Wiosna - Jarosławska Piękna Pani - Konkurs

W związku z tym, że nadeszła kalendarzowa wiosna przygotowaliśmy dla Was konkurs plastyczny "Wiosna - Jarosławska Piękna Pani ".

Przysyłajcie do nas na adres mailowy: paniwiosna.jokis@interia.pl zdjęcie wykonanej przez siebie samodzielnie pracy plastycznej (technika dowolna), na której uwiecznicie wizerunek Pani Wiosny :)

Na wasze prace czekamy do 31 marca 2020 r. Zdjęcia prac pojawią się w naszym albumie na naszym profilu FB. Zwycięży ta osoba, która zdobędzie największą liczbę lajków! Głosować mogą wszyscy od dnia 1 kwietnia 2020 r. (od godz. 11.00) do 5 kwietnia 2020 r. (do godz. 15.00). Wyniki podamy 6 kwietnia do godz. 15.00 na naszym profilu FB i na naszej stronie internetowej.

Wykorzystajcie ten czas twórczo, na pewno macie wiele pomysłów. Przelejcie je tylko na papier :) Zatem kredki, flamastry, pędzle w dłoń i do dzieła !

Aha! Organizator czyli Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki przewidział nagrodę dla osoby, której praca zdobędzie największą liczbę polubień :) Na razie nie zdradzimy co to będzie :)

więcej informacji w załączniku.

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 26.03.2020 09:03)