Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnoście-dom kultury

Aktualności

26.03.2020

e-dom kultury

Zachęcamy do wspólnego tworzenia społeczności ludzi kultury – zarówno artystów, organizatorów życia kulturalnego, jak i odbiorców z Jarosławia i okolic.
Celem strony jest dzielenie się w wirtualnej przestrzeni wszystkim, co związane z kulturą i sztuką, zwłaszcza w trudnym dla nas wszystkich czasie zagrożenia epidemicznego. Dzięki naszej stronie nie ominą Cię ciekawostki ze świata sztuki, ale również będziesz mógł zobaczyć jakie inicjatywy podejmują lokalni twórcy oraz instytucje.Ta strona to przede wszystkim miejsce dla Ciebie – tu możesz podzielić się swoimi pomysłami i nowymi inicjatywami. Zrób zdjęcie, nagraj filmik, napisz w komentarzu jak można spędzić kreatywnie czas w domu!

link do naszego profilu na FB naciśnij TUTAJ

Na naszym profilu znajdziecie informacje o aktualnych konkursach organizowanych przez JOKiS np:na kukiełkęe-pisanka, "Wiosna - Jarosławska Piękna Pani",

wiele ciekawostek o naszym Centrum Edukacji Artystycznej, Jarosławskim Centrum Ceramiki Artystycznej, Księgarni Kuferek Artystyczny

Kochani! Pomóżcie nam stworzyć logo!
Wszelkie informacje TUTAJ
Nasze logo widoczne w profilu tworzyliśmy w okamgnieniu pod wpływem potrzeby i chwili... A może pomożecie nam stworzyć nowe logo (e-dom kultury)?  Kto wie? Może Twój pomysł nam pomoże. Traktujcie to jako zabawę i nie podchodźcie do tematu śmiertelnie poważnie! Miłej twórczej pracy! Życzy zespół e-dom kultury!

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 26.03.2020 14:37)
Galeria zdjęć