Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościPrezentacje multimedialne - pracownie artystyczne JOKiS i prace jarosławskich artystów

25.08.2021

Ostatnim punktem w kalendarzu wydarzeń zaplanowanych na III Jarosławskie Dni Sztuki była prezentacja multimedialna o pracowniach artystycznych Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Dowiedzieć mogliśmy się o historii powstania teatru, przypomnieć sobie sylwetki osób, które tworzyły pierwsze teatrzyki i spektakle czy tworzyły fotografię! Działalność pracowni plastycznych, warsztatowych jak również najmłodszej pracowni - ceramicznej. Poznać osoby, ktore obecnie z zaangażowaniem starają się kontynuować dzieło swoich poprzedników, starszych kolegów. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i pracy na rzecz ośrodka kultury możemy z dumą powiedzieć, że wielu młodych wyfrunęło spod instruktorskich skrzydeł... Daje to nadzieję, motywację do dalszej pracy. Za wszystkie lata dziekujemy !

Szczególne podziękowania należą się również artystom, którzy nadesłali zdjęcia swoich prac do prezentacji multimedialnej, prezentowanej również na Bramie Krakowskiej !

Do zobaczenia za rok na kolejnych wydarzeniach w ramach dni Sztuki.

(Aktualizacja: 25.08.2021 23:01)
Fot. JOKiS