Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKrólowa Marysieńka na oficjalnym otwarciu Jarmarku Jarosławskiego.

25.08.2022

Królowa Marysieńka na oficjalnym otwarciu Jarmarku Jarosławskiego.

Królowa Marysieńka na oficjalnym otwarciu Jarmarku Jarosławskiego prezentowała się niezwykle dostojnie.

Szczególnie poleca rozłożone na dni kilka propozycje przygotowane przez pracowników Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Zapraszamamy do gry ale również do odwiedzenia Centrum Edukacji Kulturalnej (piwnice Ratusza), Bramy Krakowskiej, gdzie eksponowana jest międzynarodowa wystawa "Kuferek 2022" i księgarni Kuferek, bogatej w ofertę książkową, jak również wzbogaconą o stoisko ceramiczne niepowtarzalnych wyrobów przygotowanych przez instruktorki pracowni ceramicznej Jarosławskiego Centrum Ceramiki Artystycznej JCCA.
Zapraszamy !
25 sierpnia 2022 - czwartek
• godz. 15.00 – 18.00, Plac Jarmarku
„PRZYGODA NA JAROSŁAWSKIM RYNKU” – Plenerowa gra planszowa dla dzieci i nie tylko