Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościart_przecięcie z Jerzym Hordyńskim

art_przecięcie z Jerzym Hordyńskim

W programie zatytułowanym słowami wiersza J. Hordyńskiego ,,Rzuć pierścień – niech poleci donikąd” wystąpią poeci i artyści z Podkarpacia i Lubelszcyzny.

Poezja: Jan Belcik, Jakub Pacześniak, Aleksandra Zińczuk. Malarstwo: Rafał Pacześniak, Laura Gutowska. Prowadzenie spotkania: Jakub Pacześniak.

Art._przecięcia Teatru Siemaszkowej są cyklem spotkań z artystami o różnej działalności artystycznej pochodzącymi z południowo-wschodnich rejonów Polski. Wydarzenie promuje artystów szerokiej sztuki: poezji, muzyki, malarstwa i teatru.

#PrzestrzenieSztukiRzeszów Wydarzenie zrealizowano w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Jerzy Hordyński

Andrzej Zgryźniak