Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościPamiętaliśmy o zaprzyjaźnionych Bibliotekarzach

Aktualności

08.05.2023

Pamiętaliśmy o zaprzyjaźnionych Bibliotekarzach

Delegacja JOKiS tradycyjnie uczestniczyła w przypadającym 8 maja Dniu Bibliotekarza i Bibliotek, który był obchodzony w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu. Dyrektor Elżbieta Śliwińska-Dąbrowska na ręce Elżbiety Tkacz, dyrektor MBP, złożyła okolicznościowe życzenia wraz z bukietem czerwonych róż. Burmistrza Waldemara Palucha na obchodach reprezentował wiceburmistrz dr Dariusz Tracz. W części artystycznej Katarzyna Bobowicz i Milena Czereba, solistki Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej, kierowanej przez instruktorkę Justynę Wotę, wystąpiły z programem ,,Dobra na wszystko. Jej słowa, melodia i rytm". Za realizację dźwięku odpowiadał Kamil Wota.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie dyrektor MBP Pani Elżbiecie Tkacz i gratulujemy organizacji tego wydarzenia, które przebiegło w miłej i serdeczniej atmosferze. Za fotografie dziękujemy Panu Krzysztofowi Rajchelowi.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek rozpoczyna zainicjowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Tydzień Bibliotek (trwający do 12 maja), w trakcie którego biblioteki różnych typów z całej Polski intensyfikują działania, by dotrzeć do coraz większej liczby czytelników i użytkowników.

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki jest partnerem wydarzenia w Jarosławiu.

na podst. fb JOKiS.

 

Andrzej Zgryźniak
(Aktualizacja: 09.05.2023 14:32)
Galeria zdjęć
Na scenie śpiewa Milena Czereba.
Na scenie śpiewa Justyna Wota, instruktorka Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej.
Na scenie śpiewa Katarzyna Bobowicz.
Na scenie śpiewa Milena Czereba, w kadrze również zgromadzona publiczność.
Na scenie śpiewa Katarzyna Bobowicz, w kadrze również zgromadzona publiczność., Fot. K. Rajchel (1-6).