Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościSpektakl Czy podoba Ci się tutaj w wyk. Lidii Wiśniewskiej (reż. Paweł Sroka, muz. Wiktor Marut) został dostrzeżony i nagrodzony!

15.05.2023

Spektakl "Czy podoba Ci się tutaj" w wyk. Lidii Wiśniewskiej (reż. Paweł Sroka, muz. Wiktor Marut) został dostrzeżony i nagrodzony!

HURA jest radość!!! W Teatrze Starym w Bolesławcu zakończyły się XVIII Młodzieżowe Zatargi z Teatrem.

Spektakl "Czy podoba Ci się tutaj" w wyk. Lidii Wiśniewskiej (reż. Pawła Sroki, muz. Wiktor Marut) został dostrzeżony i nagrodzony!
Nagrody cieszą ale jeszcze bardziej cieszą spotkania, rozmowy, warsztaty i praca. Tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy tej ogólnopolskiej teatralnej imprezy.
W sposób szczególny kłaniamy się i dziękujemy Pani Anecie Ćwieluch pomysłodawczyni, realizatorce, kuratorce dobremu duchowi tegoż festiwalu.
Acha.... psyt to tajemnica. Prywatną Nagrodę Oświetleniowca "kredę w czarnym papierku ze wstążeczką" nasza Lidia otrzymała od techników Teatru Starego w Bolesławcu. Nagrodę w pełnych promieniach słońca przed teatrem wręczył Pan Leszek.
Dziękujemy!
Tekst: Paweł Sroka