Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościZdrowa mama uśmiechnięta rodzina koncert z okazji Dnia Matki

Zdrowa mama uśmiechnięta rodzina" koncert z okazji Dnia Matki

W koncercie wystąpili: uczniowie Powiatowego Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu (klas III i IV Dział dziecięcy, zespoły „Cyrusy”, „Mini Cytruski” i „Brokat”), Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Krolowej Jadwigi w Jarosławiu (Zuzanna Duda, Patrycja Sęk, Konrad Bereza), Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu (Krzysztof Bury, Fabian Dąbrowski, Szymon Kukla - akordeon), Szkoły muzycznej "Sfera dźwięku" w Jarosławiu (Natalia Trybucka), solistki z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.
Marzena Stęc, Andrzej Zgryźniak.
(Aktualizacja: 26.05.2023 15:38)
Dziewięć solistek z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.
Jedenaście tancerek w stylizowanych strojach ludowych.
Siedem tancerek w strojach cygańskich.
Dwóch akordeonistów.
Jeden solista.
Jedna solistka.
Jedenaście tancerek w kolorowych sukienkach
Jedenaście tancerek w stylizowanych strojach ludowych.
Dwanaście tancerek w zielonych strojach baletowych.
Prowadzący koncert: Marta Zadorożna, Barbara Wilk oraz uczennica i uczeń ze Szkoły Podstawowej im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu.
Publiczność., Fot. M. Dyrda (1-12).
Ulotka dot. samobadania piersi.
Instrukcja samobadania piersi.
Afisz koncertu.