Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWakacje z Kulturą - wszyskie miejsca zajęte!

24.06.2017

Wakacje z Kulturą - wszyskie miejsca zajęte!

W tym roku poraz drugi Urząd Miasta Jarosławia – Wydział Oświaty oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu organizuje połkolonię dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Zaplanowaliśmy 4 pięciodniowe turnusy w godzinach 8.00-15.30. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji i zajęć dla dzieci, oczywiście nie zapominając o wycieczkach.

UWAGA!

Organizatorzy zastrzegają sobie zmiany w programie półkolonii o czym wcześnięj poinformują!

Dzieci wyjadą na wycieczki do Pilzna, Kolbuszowej, Radawy, Olchowej ... W pozostałych dniach zapewaniamy zajęcia kulturalne i rozrywkę na wysokim poziomie. W ramach pobytu dzieci mają zapewnione posiłki (II śniadanie, napoje oraz obiady), opiekę, ubezpieczenie, materiały i przybory na zajęcia.

Półkolonia przeznaczona jest dla dzieci zamieszkałych w Jarosławiu i uczęszczających do jarosławskich szkół podstawowych.

Andrzej Zgryźniak, Marzena Stęc
(Aktualizacja: 23.06.2017 20:11)