Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWakacje z Kulturą - I turnus półkolonii

17.07.2017

Wakacje z Kulturą - I turnus półkolonii

W tym roku poraz drugi Urząd Miasta Jarosławia – Wydział Oświaty oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu organizuje połkolonię dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Zaplanowaliśmy 4 pięciodniowe turnusy w godzinach 8.00-15.30. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji i zajęć dla dzieci, oczywiście nie zapominając o wycieczkach.

W dniu 17 lipca br. rozpoczęliśmy I turnus połkolonii. Dzieci wraz z opiekunami panią Eweliną Łysik i Elżbietą Tomas orazi kierownikiem panią Ewą Pęcherek po spotkaniu organizacyjnym odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie czekały na nich atrakcje w ramach zajęć edukacyjno-plastycznych.

Dzieci wyjadą również na wycieczki do Pilzna, Kolbuszowej, Radawy, Olchowej.  W pozostałych dniach pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu zapewniają zajęcia kulturalne i rozrywkę na wysokim poziomie m.inn: warsztaty tkackie i ceramiczne. W ramach pobytu dzieci mają zapewnione posiłki (II śniadanie, napoje oraz obiady), opiekę, ubezpieczenie, materiały i przybory na zajęcia.

Przypomnijmy półkolonia przeznaczona jest dla dzieci zamieszkałych w Jarosławiu i uczęszczających do jarosławskich szkół podstawowych.

(Aktualizacja: 18.07.2017 14:09)