Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKulturalny zawrót głowy

27.07.2017

Kulturalny zawrót głowy

Kolejny KULTURALNY ZAWRÓT GŁOWY już za nami!
Dzisiaj na os. Kombatantów odbyła się wspólna zabawa zorganizowana przez Urząd Miasta Jarosławia, Spółdzielnię Mieszkaniową w Jarosławiu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.
Dzielnica nr III w Jarosławiu w dniu dzisiejszym rozbrzmiewała wesołymi okrzykami dzieci i ich najbliższych. Na początku dla rozgrzewki wszystkie pociechy dały porwać się w tańcu w rytmach skocznych piosenek. Następnie wszystkie dzieci skupiły swoją uwagę na wybranej przez siebie strefach zabaw. Do wyboru najmłodsi mieli strefę działań plastycznych, gdzie dobywało się lepienie z gliny oraz malowanie farbami. Inną atrakcją była strefa malowania twarzy, skąd wychodzili po całkowitej metamorfozie np. jako tygrysy, króliczki, kotki i wiele innych. W strefie kuglarskiej wszystkie dzieci patrzyły na przedstawiane sztuczki jak zaczarowane a następnie otrzymywały balonik wykonany na kształt ulubionego zwierzątka. Dla tych bardziej ruchliwych w strefie sportowej znalazły się wyścigi oraz konkurencje sprawnościowe.
Wszyscy uczestnicy dzisiejszej zabawy byli wspaniali i bardzo kreatywnie włączyli się w nasze działania.

Jerzy Gągoł
(Aktualizacja: 27.07.2017 15:49)