Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościCHOINKA MIESZKAŃCÓW JAROSŁAWIA miejska akcja w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz konkurs na najdłuższy łacuch

Aktualności

18.12.2017

CHOINKA MIESZKAŃCÓW JAROSŁAWIA miejska akcja w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz konkurs na najdłuższy łacuch

Zwyczaj przystrajania choinek bożonarodzeniowych własnoręcznie wykonanymi ozdobami, był zawsze nieodłącznym elementem przygotowań świątecznych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców - wielopokoleniowo, do podtrzymywania tej pięknej tradycji. Okazją będzie wspólna dekoracja choinki 18 grudnia br., podczas inauguracji Jarmarku Bożonarodzeniowego, na jarosławskim rynku. Mamy nadzieję, że świąteczne drzewko uda się nam wspólnie przystroić dekoracjami, które można przygotować z różnego rodzaju materiałów. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Przygotowane ozdoby do 16 grudnia br. zbierane będą w trzech wyznaczonych punktach, a dwa dni później uroczyście zawieszone na choince mieszkańców naszego miasta. Dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych przygotowany został też konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Szczegóły znajdują się poniżej, w załącznikach.


Miejsca zbierania własnoręcznie wykonanych ozdób:

Punkt Informacji Turystyczno-Kulturalnej CKiP (Rynek 5) w dniach 5-16 grudnia br. w godzinach otwarcia,
Księgarnia Kuferek (Rynek 6), w dniach 4-16 grudnia br. w godzinach otwarcia,
Hol kina „IKAR" MOK (pl. Mickiewicza 6), w dniach 4-16 grudnia br. w godzinach seansów filmowych. 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem na ozdoby choinkowe oraz regulaminem konkursu na najdłuższy łańcuch w załączniku.

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 19.12.2017 08:11)
Galeria zdjęć