Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościJest tu ładnie spektakl teatralny.

27.11.2017

"Jest tu ładnie" spektakl teatralny.

Przez dwa dni 27 i 28 listopada 2017 r. scena Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu tętnić będzie gwarem dzieci z jarosławskich szkół, które przyszły obejrzeć spektakl pt: "Jak tu ładnie" w reżyserii Pawła Sroki w aranżacji muzycznej Wiktora Maruta. Spektakl zaplanowano na zakończenie akcji "Czysty Jarosław" zainicjowanej przez Urząd Miasta Jarosławia i Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. Jak zwykle niezawodna była młodzież z grupy teatralnej "Plaster", która w bardzo plastyczny i profesjonalny sposób przekazała najmłodszej widowni niezwykle ważne treści, jak dbać o porządek i otoczenie wokół nas. Szczególne gratulacje dla aktórów "Plastra" oraz dla wszystkich dzieci, które włączyły się w akcję "Czysty Jarosław" złożył dr Dariusz Tracz Zastępca Burmistrza Miasta Jarosławia. Przekazał również pozdrowienia od pana Burmistrza Waldemara Palucha.

Dla dzieci przygotowano również słodką niespodziankę, książeczki i gry planszowe ufundowane przez Urząd Miasta Jarosławia.

(Aktualizacja: 28.11.2017 10:53)