Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościNominowani do Finału Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej

Nominowani do Finału Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej

28 Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej – eliminacje strefowe (powiaty: jarosławski, przemyski, lubaczowski, przeworski, leżajski, łańcucki).

Przesłuchania konkursowe: 4 grudnia godz. 12.00 - Sala Lustrzana Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Komisja konkursowa oceniająca uczestników Eliminacji postanowiła nominować do finału XXVIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej, który odbędzie się 14.12.2018r w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim następujące osoby w poniższych kategoriach:

Recytacja

Martyna Szczepańska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku

Kornelia Stasiła – Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu

Wiktoria Kopeć- Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Sebastian Szynal- I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu

Magdalena Zarembska- Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II

Alicja Skibicka- UMCS Lublin

Zuzanna Delikat - Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim

Poezja śpiewana

Julia Ćwian - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu

Aleksandra Wajda - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku

Klaudia Bochno -Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Jakub Wojciechowski-Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku

Główni Organizatorzy Konkursu: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Organizator eliminacji: Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Andrzej Zgryźniak
(Aktualizacja: 07.12.2018 12:45)