Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKlub Filmowy

07.02.2019

Klub Filmowy

Seans zainaugurował działalność Klubu Filmowego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. W intrygujących kreacjach zobaczyliśmy Jacka Poniedziałka i Andrzeja Chyrę. Film Zanussiego związany jest z naszym miastem – tłem dla scen stał się m.in. jarosławski Rynek, a także park pałacowy w Sieniawie i Zarzeczu. Rozmowa po filmie – o twórcach, postaciach ukazanych w „Eterze”, o sposobach budowania narracji oraz elementach, które tworzą świat przedstawiony, odbyła się w sali kinowej.Spotkanie po filmie poprowadziła Justyna Wota. Dziękujemy za Państwa obecność. Dziękujemy za ciekawą rozmowę, oryginalne interpretacje i istotne spostrzeżenia! A wszystkich zainteresowanych rozmowami o kinie zapraszamy już za miesiąc! Warto!

Anna Sroka

(Aktualizacja: 10.02.2019 13:13)