Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTopienie Marzanny - piknik nas Sanem

Aktualności

23.03.2019

Topienie Marzanny - piknik nas Sanem

Topieniem Marzanny w Jarosławiu powitamy wiosnę! Impreza w poprzednich latach cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Motor Bike Drivers Team Jarosław serdecznie zapraszają na piątą jej edycję.

Zdjęcia do obejrzenia TUTAJ
Zapraszamy mieszkańców i turystów na wspólne świętowanie w związku z nadejściem wiosny. Pośród wielu atrakcji będziemy "symbolicznie" żegnać zimę i witać wiosnę. Rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą Marzannę ( konkurs adresowany był do jarosławskich przedszkoli i szkół ), organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.

O godzinie 12:00 na jarosławskim Rynku czekamy na Was, następnie w barwnym korowodzie, wraz z MotorBike Drivers Team, udamy się nad San.Tam będzie czekało wiele atrakcji m.in. konkursy z finałem na scenie, harcerskie ogniska i przede wszystkim wspaniała atmosfera! Nad Sanem od godz. 12.00 będą obecni harcerze, Jarosławskie Stowarzyszenie Miłośników Koni Arabian zaprezentuje pokazy konne, a miłośnicy klasyków swoje samochody i motocykle.
W programie: konkursy i zabawy, mała gastronomia, atrakcje dla najmłodszych, kwesta dla ZHP, a wszystko to w oprawie muzycznej DJa Aki. (źródło UM Jarosław)

Zapraszamy!

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 26.03.2019 08:39)
Galeria zdjęć
Fot. Krzysztof Peszko