Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościJarosławska Pisanka - konkurs - podsumowanie

Jarosławska Pisanka - konkurs - podsumowanie

Uwaga! Uwaga! Świętuj z nami Wielkanoc!

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu w tym roku (podobnie jak w ubiegłych latach) zaprosił do zabawy wszystkie dzieci!

W dniu 16 kwietnia br. do naszej siedziby przyszły pod opieką siostry Stanisławy Koralewicz, w odświętnych strojach dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. E. Bojanowskiego w Jarosławiu.
Nastąpiło wielkie liczenie wszystkich pisanek, jakie wpłynęły na nasz konkurs. Celem akcji "Świętuj z nami Wielkanoc" jest popularyzacja tradycji wielkanocnych poprzez ręczne wykonanie pisanek, a przede wszystkim okazanie dobrej woli i chęć udziału w zabawie.

• Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników, wykonane przez nich pisanki - łącznie 140 sztuk - zostaną przekazane na cel charytatywny do :
    Oddziału Fundacji Pomocy Młodzieży im. Św. Jana Pawła II "WZRASTANIE" (ul. Sanowa 11, 37-500 Jarosław)
    oraz Szpitala w Jarosławiu.
Za ten dar serca ogromnie dziękujemy!
Pisanki wykonały:
  • dzieci z Przedszkola im. E. Bojanowskiego w Jarosławiu
  • młodzież z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  • pani Teresa Gajewska
  • dzieci z Grupy Plastusie z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu
  • dzieci z Klubu Małego Artysty Odkrywcy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu
  • dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 10 w Jarsławiu
  • dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 11 grupa Papużki  i  Koliberki