Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościXVIII Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego.

05.04.2019

Ponad stu wykonawców z dwudziestu szkół będzie śpiewać o zdrowiu!

5 kwietnia o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się XVIII Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego. Organizatorami przeglądu są: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jarosławiu, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie – rejon Jarosław, Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia.

Celem przeglądu jest promocja Światowego Dnia Zdrowia, który obchodzony jest 7 kwietnia pod hasłem „Zdrowie dla każdego”.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji młodych artystów!

(Aktualizacja: 04.04.2019 15:01)