Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościAch ten Leon - spektakl teatralny dla dzieci

Ach ten Leon" - spektakl teatralny dla dzieci

"Ach ten Leon!". To spektakl, który zainaugurował działalność Teatru Kącik, który ma działać jako Teatr repertuarowy dla najmłodszych widzów z Jarosławia i okolic. Zabawa, muzyka, pacynki i lalki to wszystko i jeszcze więcej dla dużych i małych! A po spektaklu widzowie zostali zaproszeni na warsztaty teatralne.
"Ach ten Leon!" to opowieść o kimś bardzo sympatycznym. Autorem bajki o Leonie jest Paweł Sroka który też wyreżyserował i gra w tejże sztuce. Dzielnym i wesołym pomocnikiem Pawła jest Pani Joanna Rey która stworzyła kostiumy, współtworzy scenografię do spektaklu i bawi aktorsko. Muzyka jest prawdziwą "petardą" która gwarantuje niesamowitą zabawę, stworzył ją Pan Wiktor Marut, który od lat pisze i komponuje muzykę dla najmłodszych.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty teatralnej! (0-16) 621 44 34 pytać o Teatr Kącik i o Leona!

Anna Sroka
(Aktualizacja: 08.05.2019 08:29)