Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWystawa twórczości Teodora Talowskiego

Wystawa twórczości Teodora Talowskiego

W Galerii Projektor Sztuki (hol kina) aktualnie prezentowana jest wystawa poświęcona twórczości wybitnego architekta Teodora Mariana Talowskiego, przygotowana przez Tadeusza Bystrzaka z Krakowa, jego biografa. W naszym powiecie Talowski pozostawił po sobie trzy obiekty (na fotografiach). Wystawa czynna do 26 lutego br. Zachęcamy do oglądania!

JOKiS
(Aktualizacja: 20.01.2023 14:35)
Gmach jarosławskiego ,,Sokoła" - zaprojektowany przez Talowskiego., Fot. K. Peszko.
Przybudówka Ratusza w Jarosławiu - niegdyś areszt miejski - zaprojektowana przez Talowskiego., Fot. jaroslaw.pl
Kościół w Laszkach p. w. św. Zofii i św. Szczepana - zaprojektowany przez Talowskiego., Fot. Wikipedia.
Tadeusz Bystrzak - biograf i popularyzator  twórczości Talowskiego, częsty gość w JOKiS., Fot. K. Peszko.