Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościOtwarcie wystawy pokonkursowej ,,NADZIEJA NA CZTERECH ŁAPACH 2019”

31.07.2019

Otwarcie wystawy pokonkursowej ,,NADZIEJA NA CZTERECH ŁAPACH 2019”

Jury oceniające prace nadesłane na konkurs fotograficzny ,,NADZIEJA NA CZTERECH ŁAPACH 2019” zorganizowany przez Obywatelską Radę Kultury ORKA i Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki - postanowiło zakwalifikować na wystawę pokonkursową wszystkie prace.Nagrody ufundowane przez sponsorów zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach (gm. Żurawica, woj. Podkarpackie). Sponsorzy nagród: Firma Jerzy Kłopot, Zbigniew Polit.

Jarosław, 26.07.2019 r., Jury konkursowe w składzie: Krzysztof Peszko - Artysta Fotografik Fotoklubu RP, Andrzej Zgryźniak (JOKiS).

Konkurs Fotograficzny „NADZIEJA NA CZTERECH ŁAPACH – 2019” dotyczył zwierząt w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach (gm. Żurawica, woj. podkarpackie) i był otwarty dla wszystkich fotografujących. Cele konkursu:  Ukazanie w fotografii zamkniętego świata zwierząt, jego klimatu, natury i psychologii.  Upowszechnianie sztuki fotografii, wzbogacanie dorobku artystycznego.  Pokazanie, że zwierzę w schronisku ma również pragnienia, uczucia i potrzebę obcowania z człowiekiem.

Andrzej Zgryźniak
(Aktualizacja: 01.08.2019 08:24)
Inicjator konkursu Zbigniew Polit (ORKA).
Komisarz konkursu Krzysztof Peszko (JOKiS).