Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościAch ten Leon - spektakl teatralny dla najmłodszych

20.08.2019

"Ach ten Leon" - spektakl teatralny dla najmłodszych

Ach ten Leon" - spektakl teatralny dla dzieci

"Ach ten Leon!". To spektakl, który zainaugurował działalność Teatru Kącik, który ma działać jako Teatr repertuarowy dla najmłodszych widzów z Jarosławia i okolic. Zabawa, muzyka, pacynki i lalki to wszystko i jeszcze więcej dla dużych i małych!
"Ach ten Leon!" to opowieść o kimś bardzo sympatycznym. Autorem bajki o Leonie jest Paweł Sroka który też wyreżyserował i gra w tejże sztuce. Dzielnym i wesołym pomocnikiem Pawła jest Pani Joanna Rey która stworzyła kostiumy, współtworzy scenografię do spektaklu i bawi aktorsko. Muzyka jest prawdziwą "petardą" która gwarantuje niesamowitą zabawę, stworzył ją Pan Wiktor Marut, który od lat pisze i komponuje muzykę dla najmłodszych.

Anna Sroka
(Aktualizacja: 14.08.2019 16:16)