Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościCudowna Terapia

Aktualności

03.09.2019

Cudowna Terapia


10 października godz. 18.00
sala widowiskowa JOKiS
bilety w cenie 75 zł, balkon 65 zł do nabycia w kasie kina oraz przez system sprzedazy ekobilet

CUDOWNA TERAPIA - komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku ㋡

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację!
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?
Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie!

Obsada aktorska:

Dominika Ostałowska
https://www.filmweb.pl/person/Dominika+Ostałowska-2731

Dariusz Kordek
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1111607

Artur Pontek
https://www.filmweb.pl/person/Artur+Pontek-59971

Anna Sroka
(Aktualizacja: 03.09.2019 12:46)