Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościUwaga! zbieramy pamiątki związane z Jarosławskim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Uwaga! zbieramy pamiątki związane z Jarosławskim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Jarosławia i okolic.

Rok 2021 jest rokiem szczególnym dla Jarosławskiego Ośrodka Kultury. To rok trzech jubileuszy, o których pisaliśmy juz wcześniej na naszej stronie. Link TUTAJ

Ponieważ wszystko, co wiąże się z naszą instytucją jest dla nas istotne, zachęcamy Państwa do podróży po wspomnieniach, sięgnięcia do domowych archiwów
i szuflad i przesłania na adres mailowy: pamiatki.jokis@interia.pl materiały takie jak: zdjęcia, bilety, plakaty, nagrania, wycinki prasowe.

Zbiórka potrwa do 30 września 2021 roku.

Z zebranych materiałów przygotujemy wystawę, którą będzie można obejrzeć w siedzibie ośrodka oraz online.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego działania, by udało się stworzyć ciekawą ekspozycję.

(Aktualizacja: 12.03.2021 09:41)