Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościZapal światło ponad nami

09.01.2022

"Zapal światło ponad nami"

koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

w wykonaniu solistek Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki i Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej

pod kierunkiem Justyny Woty i Wiktora Maruta

link do relacji kliknij

link do zdjeć kliknij

9 stycznia 2022 (niedziela), godz. 17.00
sala widowiskowa JOKiS
wstęp wolny*

*Bezpłatne wejściówki do odebrania w administracji Ośrodka od 3 stycznia 2022 r.

"Szeleszczący papier, szeptane słowa, płonące świece, ozdobione okna, zapach cynamonu i goździków, życzenia napisane na karteczce lub wypowiedziane prosto do nieba, w nadziei, że może się spełnią – Boże Narodzenie, czy się tego chce, czy się nie chce, budzi to wieczne pragnienie cudowności" - pisał Nicolas Barreau w jednej ze swoich książek.

Program koncertu "Zapal światło ponad nami" stworzony został z myślą o rodzącej się nadziei na lepsze jutro, tęsknoty za dobrocią i miłością, której na co dzień jest ciągle zbyt mało. Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że przez chwilę wierzymy w nadejście pomyślnej przyszłości. Wierzymy, że odnajdziemy "drogę do Betlejem, choć idziemy bezdrożami przez zawieje i nadzieje"...

Justyna Wota
instruktorka