Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościJarosLove - z miłości do ludzi

03.01.2022

JarosLove - z miłości do ludzi

W związku z podpisaniem umowy na realizację projektu „JarosLove - z miłości do ludzi” finansowanego z Funduszy Norweskich, w jarosławskim ratuszu odbyło się spotkanie podsumowujące prace przygotowawcze z udziałem partnerów tego projektu.

Partnerami projektu są: Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu, Fundacja Regionalny Klaster Ekonomii Społecznej i Innowacji „Centrum Rozwoju”, Stowarzyszenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jarosław-Przeworsk, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu.
źródło: Urząd miasta Jarosławia

wiecej informacji pod linkiem
Rozpoczynamy „JarosLove - z miłości do ludzi” - JAROSŁAW miasto olśnień - Oficjalny Serwis Miejski (miastojaroslaw.pl)

(Aktualizacja: 03.01.2022 12:32)