Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościNie ma. Osiecka/Satanowski recital Justyny Szafran

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

20.01.2022

"Nie ma. Osiecka/Satanowski" recital Justyny Szafran

Recital "Nie ma. Osiecka/Satanowski" w wykonaniu Justyny Szafran z zespołem: Jakub Olejnik - kontrabas, Rafał Karasiewicz - fortepian

20 stycznia 2022 r., godz. 18.00
sala widowiskowa JOKiS
link do fotorelacji kliknij
bilety: 25 zł (do nabycia w kasie kina Ikar) lub w sprzedaży internetowej kina IKAR kliknij
22 lata temu w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie miała miejsce premiera wyjątkowego spektaklu pt. "Nie żałuję" w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Artystka wystąpiła w nim wówczas u boku Ewy Błaszczyk, Marzeny Trybały, Barbary Dziekan, Marka Richtera, Mirka Czyżykiewicza i Andre Ochodlo.
Recital „Nie ma” to bezpretensjonalna i nieoczywista podróż w przeszłość, dojrzałe spotkanie artystki z twórczością Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki z płyty "Dziękuję za świat" w nowych aranżacjach Rafała Karasiewicza i Kuby Olejnika. W programie recitalu znajduje się jeden zupełnie premierowy utwór – mało znany wiersz Agnieszki Osieckiej, do którego muzykę napisał Kuba Olejnik.
Justyna Szafran - aktorka i piosenkarka, laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Obecnie członkini jury Przeglądu. Wielokrotnie nagradzana za twórczość muzyczną i sceniczną. Od kilkunastu lat związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, ze znaczącymi rolami w takich spektaklach jak: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu” „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata”, wielokrotnie nagradzana za monodramy „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”.
Artystka ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju i za granicą. Dotychczas wydała dwie solowe płyty: „Łagodna”, „Nie ma. Osiecka/ Satanowski”
Rafał Karasiewicz - muzyk, pianista, aranżer, kompozytor, producent i pedagog. Wykładowca w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Pomysłodawca i założyciel Szkoły Animacji Muzycznej we Wrocławiu.
Jakub Olejnik - muzyk, kontrabasista, gitarzysta basowy, pedagog, wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu, dyrektor artystyczny Bass&Beat Festival.
(Aktualizacja: 21.01.2022 09:08)
Fot. JOKiS
afisz recital Justyna Szafran, Fot. Dawid Biernat Sanaa Studio, Fot. Fot. Dawid Biernat Sanaa Studio