Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościMarsz godności w ramach obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

06.05.2022

W ramach obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych  6 maja 2022 r. w Jarosławiu odbył się Marsz Godności .

Organizatorami tego wspaniałego przedsięwzięcia było PSONI koło w Jarosławiu a Burmistrz miasta Waldemar Paluch objął wydarzenie patronatem honorowym.

Celem obchodów tych dni było zwrócenie uwagi na problemy i wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Uczestnicy przeszli ulicami Jarosławia od ulicy Wilsona na rynek, gdzie czekały różne atrakcje (dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie twarzy), warsztaty rękodzielnicze.

Odbyła się prezentacja służb mundurowych oraz swoje stoisko miała również strefa zdrowia.

(Aktualizacja: 06.05.2022 15:56)
Marsz Godności