Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościXX REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI I POETYCKI IM. JERZEGO HORDYŃSKIEGO

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

22.06.2022

XX REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI I POETYCKI IM. JERZEGO HORDYŃSKIEGO

Do udziału w konkursie zapraszamy młodzież klas VII i VIII szkół podstawowych, szkół ponad podstawowych, studentów oraz osoby dorosłe.

Konkurs obejmuje kategorie:

- recytacja

- poezja śpiewana

- twórczość własna

W kategorii recytacji uczestnik powinien zaprezentować dwa wybrane utwory: jeden autorstwa Jerzego Hordyńskiego i jeden Mariusza Kalandyka. Maksymalny czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut.

W kategorii poezja śpiewana uczestnik powinien zaprezentować jeden lub dwa utwory J. Hordyńskiego. Łączny czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut.

Organizatorzy zapewniają fortepian jako instrument akompaniujący.
 W kategorii twórczość własna – uczestnik zobowiązany jest do przesłania swoich tekstów (maksymalnie trzech) nie nagrodzonych do tej pory w tym konkursie.

Liczba uczestników konkursu w poszczególnych kategoriach z jednej instytucji nie może przekroczyć trzech osób.

TERMINY:
do 3 października 2022 r.  – zgłoszenia do udziału w konkursie, wraz z tekstami, należy przesłać na adres:

Urząd Miasta Jarosławia
Wydział Oświaty i Sportu
Rynek 6, 37-500 Jarosław

12 października 2022 r. o godz. 9.00 – przesłuchania konkursowe w Centrum Kultury i Promocji  w Jarosławiu, Rynek 5 /sala lustrzana/.

21 października 2022 r. o godz. 10.00 - uroczyste podsumowanie konkursu.

(Aktualizacja: 22.06.2022 14:06)