Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościPoniedziałkowe wydarzenia w ramach XIII MFKK

Poniedziałkowe wydarzenia w ramach XIII MFKK

W poniedziałek 19 września 2022 r. w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki miał miejsce wernisaż, koncert i prezentacja Tomasza Kuby Kozłowskiego. Głównym tematem poniedziałkowych spotkań był Napoleon Orda i dzieło jego życia.

• W Galerii Projektor Sztuki o godzinie 17.00 dyrektor JOKiS Elżbieta Śliwińska-Dąbrowska oraz Elżbieta Rusinko otworzyły wystawę "Pałace i dwory szlacheckie w malarstwie Napoleona Ordy". Prezentowane w przestrzeni wystawowej Ośrodka Kultury prace pochodzą z cyfrowych zasobów Muzeum Narodowego w Krakowie.
  • W sali widowiskowej zaraz po otwarciu wystawy odbył się koncert Dagmary Moskwy i Łukasza Stanisławczyka oraz wieczorny wykład Tomasza Kuby Kozłowskiego o Napoleonie Ordzie.

(Aktualizacja: 20.09.2022 13:16)
Fot. JOKiS