Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościProgram oraz kolejność występów zespołów teatralnych w ramach XXXII Przeglądu Form Teatralnych Jarosławski Kacperek

Aktualności

23.05.2024

Program oraz kolejność występów zespołów teatralnych w ramach XXXII Przeglądu Form Teatralnych "Jarosławski Kacperek"

Z wielką przyjemnością publikujemy program oraz kolejność wystepów zespołów teatralnych biorących udział w XXXII Przegladzie Form Teatralnych "Jarosławski Kacperek".

UWAGA !
Zw względu na dużą liczbę zgłoszeń aby usprawnić przebieg przeglądu prosimy uczestników o wczesniejsze przybycie niż sugerowna kolejność wystepu.

21 maja – wtorek, kat. szkoły podstawowe

godz. 9:00

  1. 1.       Teatr CRAZY ART – Szkoła Podstawowa w Mirocinie

„Nasz Kopciuszek”

scenariusz: Magdalena Lemanowska

reżyseria: Anna Bieniasz - Markowicz

scenografia: Anna Bieniasz - Markowicz

czas trwania: 25 min.

 

  1. 2.       Teatr „ Cztery Żywioły” – Szkoła Podstawowa w Roźwienicy

„W poszukiwaniu przyjaźni ”
scenariusz: oparty na motywach „Małego księcia”

reżyseria, scenografia: Anna Kubas, Iwona Stec

czas trwania: 30 min.

 

  1. Grupa Teatralna „ Pszczółki ” – Szkoła Podstawowa w Brzyskiej Woli

„Deszczowy król”

Scenariusz: Dorota Gellner
reżyseria: Beata Kamińska

scenografia: Anna Głuszek - Cebula

czas trwania: 7 min.

 

  1. 4.       Grupa Teatralna – Szkoła Podstawowa nr 11 z oddziałami integracyjnymi w Jarosławiu

„W poszukiwaniu…”

reżyseria, muzyka, scenografia: Iwona Kudyba

czas trwania: 30 min.

 

  1. 5.       Teatr „ Radość ”  – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im Jana Pawła II
    w Jarosławiu

„Barwny świat Motyli”

scenariusz, reżyseria: Dominika Wiewióra, Justyna Radomska, Małgorzata Zygmunt
scenografia: Dominika Wiewióra, Justyna Radomska

czas trwania: 25 min.

 

  1. 6.       Teatr „Franciszek” – Franciszkański Ośrodek Kultury w Leżajsku

„Porwanie Rusałki”

scenariusz: Lidia Bajkowska
reżyseria: Beata Kamińska

scenografia: Anna Głuszek - Cebula

czas trwania: 16 min.

 

  1. 7.       Teatr „ Małe kółko teatralne”  – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu

„Jak Lolek został Świętym”
scenariusz: Justyna Jędrzejak, Lidia Przybylska

reżyseria: Lidia Przybylska

scenografia: Beata Czerwińska, Renata Szpunar – Andrzejko, Marzena Zielińska

czas trwania: 30 min.

 

  1. 8.       Grupa Teatralna ” Mali Odkrywcy”  – Miejskie Przedszkole nr 11 w Jarosławiu

„Na walizkach”

scenariusz: Barbara Solecka

reżyseria: Barbara Solecka

scenografia: Paulina Szewerniak
choreografia: Galina Koval
czas trwania: 20 min

  1. 9.       Teatr „Promyczek” – Szkoła Podstawowa w Brzyskiej Woli

„Czarownice z Łysej Góry”

reżyseria: Beata Kamińska

scenografia: Anna Głuszek - Cebula
czas trwania: 12 min

 

  1. 10.   Teatr Wiercidryle – Szkoła Podstawowa nr 6 w Jarosławiu

„Zaklęta Góra”

scenariusz: Dorota Dankowska

reżyseria: Danuta Młynarska - Kroczek

muzyka : Wiktor Marut
choreografia: Izabela Krygowska - Marciniszyn
czas trwania: 30 min

 

  1. 11.   Teatr „TADAM” – Szkoła Podstawowa w Szówsku

„Kopciuszek”

reżyseria, scenografia: Alina Kubiszyn

czas trwania: 20 min

 

  1. 12.   Teatr „START” – Centrum Kultury i Biblioteka  w Nowej Sarzynie

„Mała samotna królowa”

reżyseria: Beata Kamińska

scenografia: Anna Głuszek - Cebula
muzyka: Grzegorz Amarowicz
czas trwania: 20 min

 

  1. 13.   Grupa Teatralna Improwizacja – Zespół Szkól w Grodzisku Dolnym

„Romeo i Julia 2.0 ”

scenariusz: Monika Fila

reżyseria: Monika Fila

scenografia: Lidia Pikuła
czas trwania: 30 min

Zakończenie, wręczenie nagród ok godz. 17.00

 

 

 

22 maja – środa, kat. szkoły ponadpodstawowe

godz. 9:00

  1. 1.       Teatr Stacja CK Przemyśl // II LO Przemyśl

„Krystyna I „

scenariusz, reżyseria: Rafał Paśko
czas trwania: 15 min.

 

  1. 2.       Młodzieżowy Teatr Małych Form „ferment” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

„bez reszty”

scenariusz : zespół
reżyseria: Dominika Migoń – Madura
muzyka : Piotr Madura

czas trwania: 30 min.

 

  1. 3.       Teatr Stacja CK Przemyśl // II LO Przemyśl – Julia Duda

„Tyle tego rwania” na podstawie monodramu „Tyle tego rwania” Ryszarda Tarwackiego 

Scenariusz, reżyseria : Rafał Paśko

czas trwania: 15 min.

 

  1. 4.       M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy z Centrum Młodzieży w Rzeszowie

„Szkoła” na podstawie wierszy współczesnych poetów

 Reżyseria, muzyka : Monika Adamiec

czas trwania: 15 min.


  1. 5.       Teatr „Wyindywidualizowani  z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

„Ze snu”

scenariusz : zespół z wykorzystaniem „Romantyczności” Adama Mickiewicza
reżyseria: Dominika Migoń – Madura
muzyka : Piotr Madura

czas trwania: 23 min.

 

  1. 6.       Grupa Teatralna II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu

„Panie na S” na podstawie fragmentów książki „Służące”

scenariusz, reżyseria: Rafał Paśko

czas trwania: 15 min.


Teatr Stacja CK w Przemyślu // II LO w Przemysłu  - spektakl poza konkursowy
„ 15 %”

scenariusz : zespół
reżyseria: Rafał Paśko

czas trwania: 20 min.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród około godz. 13.30





 [K1]

Anna Sroka
(Aktualizacja: 18.05.2024 12:21)