Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościMuzykaZaczarowane melodie - najpiękniejsze piosenki z bajek

29.01.2023

"Zaczarowane melodie - najpiękniejsze piosenki z bajek"

???? Bajeczne zakończenie ferii zimowych ????
Koncertem "Zaczarowane melodie - najpiękniejsze piosenki z bajek" zakończyliśmy "Ferie z kulturą", organizowane przez Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki. Bajkowe utwory wyśpiewała Jarosławska Scena Piosenki Aktorskiej w składzie: Katarzyna Bobowicz, Aleksandra Cichowlaz, Milena Czereba, Nikola Hulak, Gabriela Jędruch, Marta Moszyńska, Martyna Stec, Zuzanna Trelka, Weronika Trojanowska wraz z instruktorką Justyną Wotą oraz solistki JOKiS: Natalia Gral i Martyna Kowalik (instruktor Wiktor Marut).
Dziękujemy za tak liczne przybycie, bo było nas dziś duuużo! ❤️ I dziękujemy Wam ogromnie za miłe słowa, gromkie brawa, wspólne zdjęcia, cudne przebrania i pomalowane buzie! Jesteście wspaniali ❤️
prowadzenie, koncepcja: Justyna Wota
opracowanie muzyczne: Wiktor Marut
reżyseria światła: Zenon Marut