Jesteś tutaj:Strona głównaAktualności

,,Jarosławski Kuferek” w Bramie Krakowskiej

31.07.2020
W Bramie Krakowskiej od 31 lipca br. prezentowana jest Retrospektywna Wystawa Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii ,,Kuferek”, obejmująca dorobek czterech dotychczasowych edycji (2016-2019). Tematem fotografii pozostaje... więcej »

Sztuka w Ogrodzie Reformatów

30.07.2020
Na ostatni spacer w ramach wakacyjnego pleneru ,,Sztuka w ogrodzie" uczestnicy Szkoły Rysowania i Malowania oraz Pracowni Grafiki, prowadzonych przez artystę plastyka Damiana Waliczka, wybrali się do zespołu klasztornego... więcej »

#Gaszyn Challenge: Pomóżmy Darii !

27.07.2020
Pracownicy JOKiS przyjęli wyzwanie Rady Miasta Jarosławia oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu i przystąpili do akcji pomocy dla 11-miesięcznej Darii. więcej »

Kompletowanie artystycznej teczki: Zespół Klasztorny Ojców Dominikanów.

21.07.2020
Uczestnicy Szkoły Rysowania i Malowania oraz Pracowni Grafiki, prowadzonych przez artystę plastyka Damiana Waliczka kompletują artystyczne teczki na wrzesień odbywając plenery w różnych miejscach Jarosławia. W dniu 21... więcej »

Komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jarosławiu

15.07.2020