Jesteś tutaj:Strona głównaAktualności

Odsłonięcie tablicy poświęconej Jackowi Przemysławowi Zielińskiemu

15.12.2022
Za sprawą Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu 15 grudnia br. doszło do odsłonięcia tablicy poświęconej Jackowi Przemysławowi Zielińskiemu. więcej »

art_przecięcie z Jerzym Hordyńskim

12.12.2022
12 grudnia godz. 17.30 - KAMERALNA SCENA MŁODYCH JOKiS – wstęp wolny. Zapraszamy! więcej »

PODKARPACKI KONWENT KULTURY

11.12.2022
W Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w dniach 9-11.12.2022 r. odbywał się INDEKS KULTURY - PODKARPACKI KONWENT KULTURY, w którym uczestniczyła Elżbieta Śliwińska – Dąbrowska, dyrektor JOKiS. więcej »

Mruczanki Mateusza Pieniążka

10.12.2022
DEDYKOWANE MIŁOŚNIKOM KOTÓW I NIE TYLKO ... więcej »

Warsztaty z uczniami SP w Roźwienicy

09.12.2022
W Kameralnej Scenie Młodych gościliśmy 9 grudnia młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy. Warsztaty teatralne ,,Intencja-ruch, myśl- działanie" przeprowadził instruktor Paweł Sroka.... więcej »

Jarosławskie Boże Narodzenie na kartce

08.12.2022
Rozstrzygnięta została VII edycja konkursu na kartkę świąteczną z motywem Jarosławia – Boże Narodzenie 2022. 8 grudnia br. zastępca burmistrza Dariusz Tracz spotkał się z laureatami i wręczył nagrody. Celem... więcej »

Mikołajowo ...

06.12.2022
W okolicach 6 grudnia w JOKiS-ie pojawiły się różne postaci wcielające się w rolę Mikołaja, a wydawało się dotąd, że prawdziwy Mikołaj to tylko ten z brodą ... Wprawdzie brodaty Mikołaj również przybył, a w... więcej »

Co jest najważniejsze w ... Teatrze?

04.12.2022
,,Co jest najważniejsze"? - tak brzmiał tytuł premierowego przedstawienia dla dzieci, które KĄCIK - Jarosławski Teatr Sztuk Drobnych - 4 grudnia zaprezentował milusińskim na Kameralnej Scenie Młodych. więcej »