Jesteś tutaj:Strona głównaAktualności

,,Przygoda na Jarmarku Jarosławskim" w Przedszkolu Jana Brzechwy

02.12.2022
2 grudnia w Miejskim Przedszkolu nr 9 im. Jana Brzechwy w Jarosławiu za sprawą Barbary Wilk i Henryka Paszka działy się niecodzienne sceny ... więcej »

Dwa teatralne wieczory

02.12.2022
Wieczorem 2-3 grudnia w ramach Kameralnej Scenie Młodych (piwnice JOKiS) miały miejsce ,,Spotkania teatrów". Zaprezentowali się aktorzy z trzech zaprzyjaźnionych teatrów (Teatr S.A.N. z Przemyśla, Teatr Plaster i Teatr... więcej »

,,Przygoda na Jarmarku Jarosławskim” w SMS-sie

01.12.2022
Gra ,,Przygoda na Jarmarku Jarosławskim” 1 grudnia br. została przeprowadzona w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, z uczniami klasy 6, której wychowawczynią jest p. Anna Puzio. Gra toczyła się według... więcej »

Laur Impresji 2022 - przentacje Laureatów

29.11.2022
29 listopada w sali widowiskowo-kinowej JOKiS wystąpili laureaci Turnieju Poetyckiego o Laur Impresji. Program artystyczny poprzedziła ceremonia wręczenia nagród. więcej »

Jubileusz ,,Terpsychory"

28.11.2022
,,Nie wyrastaj z marzeń" ... pod takim hasłem przebiegał jubileuszowy koncert Studia Baletowego ,,Terpsychora" prowadzonego przez Galinę Koval. Studio funkcjonuje w Przemyślu już od 10 lat, a od 3 lat w ramach studia... więcej »

Sukcesy w Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych

27.11.2022
Spektakl Teatru KĄT ,,Poobiednie Igraszki" został nagrodzony w Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych (25-27.11.2022), odbywających się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w ramach projektu Przestrzenie Sztuki... więcej »

Prezent z KUFERKA ...

26.11.2022
,,Katarzynki", za kilka dni ,,Andrzejki", potem ,,Mikołajki", a za miesiąc - święta Bożego Narodzenia... W związku z tym, zapewne pojawiają się dylematy co kupić najbliższym w prezencie ? Podpowiadamy: gra... więcej »

KĄT na Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych

25.11.2022
Teatr KĄT wystąpi na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w ramach Podkarpackich Konfrontacji Teatralnych (25-27 listopada). KĄT wystawi spektakle: ,,Poobiednie igraszki" i ,,Marzyciel", monodram w wykonaniu... więcej »