Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościPlastykaPanowie - wystawa zbiorowa

Plastyka

Panowie - wystawa zbiorowa

Zapraszamy od 14 kwietnia 2023 do zwiedzania wystawy zbiorowej "Panowie" Artystów związanych z jarosławskim środowiskiem artystycznym, absolwentów i pedagogów ZSP, twórców którzy eksponowali swoje prace w galerii Rynek 6 Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

"Panowie" wystawa zbiorowa została uroczyście otwarta w Galeria Rynek 6 Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki 13 kwietnia br. Zdolni, wrażliwi, pełni pasji, miłośnicy sztuki - PANOWIE ARTYŚCI ! Dziękujemy pięknie za Wasze prace, które będą dostępne dla zwiedzających do 5 maja br. Ta wystawa to możliwość pokazania wycinku twórczości Panów ich wszechstronność ale też okazja do zadebiutowania tym artystom, którzy wyruszają w swoją artystyczną drogę. Gratulujemy wszystkim Panom ! Słowa uznania dla artystów w formie podziękowania wręczyła Elżbieta Śliwińska - Dąbrowska dyrektor JOKiS oraz Marzena Stęc komisarz wystawy. Dziękujemy Gościom za przybycie, mediom za obecność. Słowa uznania kierujemy pod adresem Marty Moszyńskiej solistki z Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej JOKiS, której występ był muzyczną niespodzianką dla wystawiających Panów.

link do zdjęć tutaj

filmik z wenisażu tutaj