Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTeatrAch ten Leon - spektakl teatralny

Teatr

21.01.2020

"Ach ten Leon" - spektakl teatralny

"Ach ten Leon!" to spektakl, który zainaugurował działalność Teatru Kącik, działającego jako Teatr repertuarowy dla najmłodszych widzów z Jarosławia i okolic. Zabawa, muzyka, pacynki i lalki to wszystko i jeszcze więcej dla dużych i małych!  "Ach ten Leon!" to opowieść o kimś bardzo sympatycznym. Autorem bajki o Leonie jest Paweł Sroka, który też wyreżyserował i gra w tejże sztuce. Dzielnym i wesołym pomocnikiem Pawła jest Pani Joanna Rey która stworzyła kostiumy, współtworzy scenografię do spektaklu i bawi aktorsko. Muzyka jest prawdziwą "petardą" która gwarantuje niesamowitą zabawę, stworzył ją Pan Wiktor Marut, który od lat pisze i komponuje muzykę dla najmłodszych.

Ach ten Leon! Leon ma ferie i ...świetnie - przyznać trzeba, bawi się! W Kameralnej Scenie Młodych zawsze jest wesoło!
Jarosławski Teatr Sztuk Drobnych Kącik, działający w naszym ośrodku kultury, wystawił dla dzieci spektakl "Ach ten Leon!". Po spektaklu mali widzowie wzięli udział w warsztatach teatralnych "Krokodyl Niluś - kukła" prowadzonych przez aktorów Teatru Kącik.

(Aktualizacja: 22.01.2020 13:14)