Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTeatrWojna Lemurów

Teatr

15.04.2023

Wojna Lemurów

Premiera spektaklu "Wojna Lemurów" miała miejsce 15 kwietnia o godz.15.00 w Sali Widowiskowej Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki,

Młodzi pokazali jak robi się teatr!!!! Szalona, dynamiczna i pełna absurdu " Wojna Lemurów" w reż. Pawła Sroki eksplodowała dzisiaj na scenie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Wielkie brawa i serdeczne gratulacje! oraz słodkości( parę kilo pralinek❤️od dyrektora JOKIS Elżbiety Śliwińskiej - Dąbrowskiej dla aktorów. Powodzenia i podziękowanie za pracę i piękny spektakl! Dziękujemy i w pas się kłaniamy - Brawo bardzo licznie przybyła publiczność. To było coś! Już w przyszłym tygodniu spektakl zobaczyć można w Dębicy gdzie zostanie wystawiony w ramach konkursu "pajace".

(Aktualizacja: 17.04.2023 11:42)
Fot. JG.