Jesteś tutaj:Strona głównaZapowiedziCo jest najważniejsze ?

Co jest najważniejsze ?

TEATR KĄCIK ZAPRASZA !!!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy dużych i małych na premierę bajki "Co jest najważniejsze?". W trakcie spektaklu mali widzowie dowiedzą się o wielu ważnych, bardzo ważnych i najważniejszych sprawach. Jakich? Chym... Podpowiemy wam jak tego dokonać. A więc ważną sprawą jest to aby przybyć do naszego teatru pod adres Pl.A.Mickiewicza 6 Jarosław, dnia 4 grudnia o godz.15.00 - wtedy też wszystko się wyjaśni. Mamy nadzieję, że chodź trochę wam pomogliśmy?

link zapowiadający spektakl kliknij

Do zobaczenia w teatrze.

Uwaga! ze względu na kameralny charakter spektaklu ograniczona liczba widzów (do 40 osób). Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji 16 621 44 34 i zakupu biletów.

W razie dużej frekwencji przewidujemy zagranie spektaklu w najbliższych możliwych terminach.

(Aktualizacja: 10.11.2022 13:32)