Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaWystawyGaleria rynek 6Wystawa jubileuszowa w Galerii Rynek 6

Galeria rynek 6

Wystawa jubileuszowa w Galerii Rynek 6

"25 Artystów na 25-lecie Galerii Rynek 6". Taki tytuł nosi wystawa jubileuszowa, której uroczyste otwarcie zaplanowano na 22 listopada 2018 r. o godz. 17.00.

Galeria należąca do Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu przez cały okres swojej działalności (1993 - 2018) miała zaszczyt prezentować znakomitych artystów, grupy artystyczne i fotograficzne, stowarzyszenia i kluby.

Tegoroczna, listopadowa wystawa jest podsumowaniem sezonu wystawowego. Zaproszeni zostali do niej twórcy z bogatym dorobkiem artystycznym, którzy prezentowali swoje prace na przestrzeni 25 lat działalności galerii. Zamysłem naszym było wybranie 25 Artystów dla podkreślenia 25 lat istnienia Galerii Rynek 6. "...Większość z twórców, którzy przedstawiają swoje prace w ramach jubileuszowej wystawy, współtworzyli to wyjątkowe miejsce w Jarosławiu, poświęcali wiele uwagi i pracy procesowi jej powstania oraz późniejszego kształtowania jej profilu artystycznego, dbali o jakość poszczególnych ekspozycji." ( fragment tekstu do katalogu autorstwa Justyny Woty)

Tym niemniej serdecznie dziękujemy wszystkim Artystom, których prace mieliśmy zaszczyt prezentować, a których nie sposób tutaj wymienić z imienia i nazwiska. Każda z prezentujących swój dorobek osób jest dla nas ważna i znacząca! To WY DRODZY ARTYŚĆI współtworzycie to miejsce ! BEZ WAS nie moglibyśmy obchodzić swojego jubileuszu.