Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaGalerie wystawoweGaleria rynek 6PODKARPACKIE TERAZ. KONTYNUACJA 8

Galeria rynek 6

PODKARPACKIE TERAZ. KONTYNUACJA 8

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Galeria Rynek 6 serdecznie zapraszają na kontynuację wystawy Klubów i stowarzyszeń fotograficznych z Podkarpacia !

Nie byłoby tej wystawy i poprzednich edycji gdyby nie zaangażowanie młodych osób zrzeszonych ówcześnie w Jarosławskiej Agencji Fotograficznej. Prezesi Michał Mach i Tobiasz Nogaj zarażając pomysłem i młodzieńczym entuzjazmem podjęli współpracę z klubami fotograficznymi pod hasłem Podkarpackie Teraz udowadniając, że mimo różnic wykształcenia, wieku, doświadczenia fotograficznego - fotografia łączy a nie dzieli ! Tak, jak miało to miejsce na pierwszej wystawie w 2016 r. tak i w kolejnych edycjach tematyka prezentowanych zdjęć jest różnorodna, tak samo jak każdy z prezentowanych klubów. Właśnie w tej różnorodności, w tych odmiennych wizjach otaczającego świata można zauważyć siłę tego wydarzenia !

Do tej pory byliśmy świadkami zderzenia światów jakimi są fotografie amatorów/pasjonatów oraz zawodowców/profesjonalistów!. Mamy nadzieję, że tę róznorodność i pasję fotograficzną zobaczycie Państwo na tegorocznej wystawie, gdzie nie zabraknie rozmów, wymiany zdań i spostrzeżeń.

PODKARPACKIE TERAZ. KONTYNUACJA 8

Do tej pory organizatorem wystawy była Jarosławska Agencja Fotograficzna, gdzie funkcję Preezesa pełnili kolejno Michał Mach i Tobiasz Nogaj. W obecnym, jak i ubiegłym roku organizacją zajął się Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Mimo tych zmian założenia wystawy pozostają niezmienne. To chęć współpracy, wymiany doświadczeń między fotografami zrzeszonymi w różnych podkarpackich klubach, zaprezentowanie aktualnych zdjęć i możliwość spotkania się na wernisażu, który planowany jest na 10.02.2023 r.godz. 18.00 w Galerii Rynek 6 (kamienica Rynek 6, Ip.)

Swoje prace zaprezentują:

  • Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne - link do zdjec prezentowanych na wystawie kliknij
  • Kuźnia Światła - Krosno - - link do zdjec prezentowanych na wystawie kliknij
  • Camera Obscura - Krosno -  link do zdjec prezentowanych na wystawie kliknij
  • Fotoklub Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Uniwersytet Rzeszowski - link do zdjec prezentowanych na wystawie kliknij
  • Fotoklub Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza - Krosno - - link do zdjec prezentowanych na wystawie
  • Jarosławski Klub Fotograficzny Atest 2000 link do zdjeć prezentowanych na wystawie kliknij
  • Klub Fotograficzny Atest 70 - link do prezentowanych prac kliknij
  •  Klub Fotograficzny Fotowinnica Węgrzyn - link do prezentowanych prac kliknij
  • Przeworska Grupa Fotograficzna

Serdecznie zapraszamy!