Jesteś tutaj:Strona głównaKsięgarniaGra Przygoda na Jarmarku Jarosławskim

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

Gra Przygoda na Jarmarku Jarosławskim

Gra planszowa "Przygoda na Jarmarku Jarosławskim"

Uczestnicy wcielają się w role kupców z różnych krajów świata, którzy przyjechali na jarmark jarosławski, aby pomnożyć swój majątek oraz kupić kamienicę w Jarosławiu.

Poruszając się po planszy napotykają różne zadania, odpowiadają na pytania, wykonują różne transakcje, poznając przy okazji ciekawostki i pojęcia związane z historią miasta Jarosławia.
Gra miała swoją premierę w formie plenerowej gry wielkoformatowej podczas Jarmarku Jarosławskiego 2021 i została obdarzona ogromnym zainteresowaniem. Twórcami "Przygody na Jarmarku Jarosławskim" są pracownicy Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, którzy w procesie twórczym korzystali z materiałów archiwalnych oraz zbiorów bibliotecznych, aby jak najlepiej uchwycić klimat Jarosławia z przełomu XVI i XVII wieku. Z grą można zapoznać się w księgarni Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, w "Jarosławskim Kuferku Artystycznym", mieszczącym się w kamienicy nr 6 przy jarosławskim Rynku. Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia. To gra, w którą WARTO ZAGRAĆ !!!