Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościInnePożegnanie Zenona Maruta

Inne

15.09.2022

Pożegnanie Zenona Maruta

15 września oficjalnie pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Zenona Maruta, długoletniego pracownika naszej instytucji, kinooperatora, operatora świateł i elektryka, wykonującego również cały szereg innych czynności. W rzeczywistości Zenek będzie z nami jeszcze przez jakiś czas współpracował. Szacowny Emeryt otrzymał podziękowanie na piśmie od Pani Dyrektor i Pracowników oraz pamiątkową koszulkę i prezent związany z jego hobby, mianowicie wędkarstwem.

Na ręce naszego Kolegi złożony został list następującej treści, podpisany przez dyrektor Elżbietę Śliwińską - Dąbrowską i pracowników JOKiS:

Sz. P. Zenon Marut

W uznaniu dla Pańskiej długoletniej pracy w naszym Ośrodku pragnę złożyć Panu wyrazy wdzięczności za niezwykłą sumienność w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków służbowych, trud, zaangażowanie i dyspozycyjność w rozświetlaniu organizowanych imprez, nadawanie im niepowtarzalnego blasku. Będziemy wspominać Pana jako człowieka porażającego wszystkich wokół pozytywną energią i równocześnie dbającego o to, aby stale płynęła ona w sieci. Zapewniamy, że wytwarzane i przekazywane nam przez Pana twórcze napięcie nigdy w nas nie osłabnie, a filmy, zarówno analogowe jaki i cyfrowe, które dzięki Panu pojawiały się na ekranie naszego kina, będziemy sobie nieustannie odtwarzać w rzeczywistości i na jawie.

Jednocześnie z nadzieją, że nadal będzie Pan utrzymywał serdeczną więź z koleżankami i kolegami z zakładu pracy, życzę Panu spokojnego, a równocześnie twórczego spędzania czasu na zasłużonej emeryturze, z nieodłączną wędką o świcie … i gitarą wieczorem.

 

 

 

 


Andrzej Zgryźniak
(Aktualizacja: 16.09.2022 12:38)
Galeria zdjęć
Wspólnie odśpiewaliśmy na jego cześć tradycyjne ,,Sto lat"!.
Nie smuć się kolego, wszyscy kiedyś będziemy emerytami ...