Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównakonkursy, przeglądy, festiwaleJarosławski Kacperek 2023

Znajdziecie nas

na TIK TOK-u i Messenger

 

 

 

 

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!
tel: 16 736 36 16

 

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych 

 

 

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

.

.

 

 


 


Jarosławski Kacperek 2023

Jarosławski Kacperek 2023

Organizator: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

II. Cele Przeglądu: - prezentacja artystycznych dokonań amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych, - wymiana doświadczeń i doskonalenie warsztatu teatralnego zespołów i instruktorów, - inspirowanie w kierunku poszukiwań repertuarowych i środków wyrazu artystycznego, - rozwijanie zainteresowań i wyobraźni twórczej dzieci i młodzieży.

III. Termin i miejsce imprezy: 17-18.05. 2023 r., godz. 9.00 Sala widowiskowa JOKiS.

IV. Zasady uczestnictwa: - w Przeglądzie mogą wziąć udział zespoły teatralne działające w szkołach, świetlicach, ośrodkach kultury itp. województwa podkarpackiego (instytucję może reprezentować tylko jeden zespół), - organizatorzy pozostawiają zespołom całkowitą swobodę w doborze formy i konwencji zgłaszanych przedstawień, - czas prezentacji nie może przekroczyć 30 minut, natomiast montażu na scenie 10 minut, - oceny zespołów dokona komisja artystyczna powołana przez organizatora, która przyzna Nagrody Główne: „Złote, Srebrne i Brązowe Trzewiczki Szczęścia”, wyróżnienia oraz Nagrodę Specjalną „Jarosławski Kacperek 2023”

V. Uwagi końcowe: - organizatorzy zapewniają profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i obsługę techniczną spektakli, - warunkiem zakwalifikowania się zespołu jest dokładne wypełnienie karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem i dostarczenie do 5.05.2023 r., na adres: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki Pl. A. Mickiewicza 6, 37-500 Jarosław lub e-mail: a.sroka@mok-jar.pl - liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. - zespoły przyjeżdżają na koszt własny,

- informacje dodatkowe: Anna Sroka - Kierownik Wydarzeń Artystycznych i Promocji, tel. 16 621 44 34

Podczas imprezy odbędą się warsztaty w formie konsultacji z fachowcami.

Podsumowanie Przeglądu i wręczenie nagród nastąpi 18.05.2023 r.Marzena Stęc
(Aktualizacja: 22.03.2023 08:15)
Pliki do pobrania: