Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaGalerie wystawoweMała galeriaATEST 70 PREZENTUJE.

Mała galeria

ATEST 70 PREZENTUJE.

Wernisaż wystawy: 14 czerwca 2019 r. godz. 18.00

Wystawiający: Aleksandra Gil-Krzewska,  Anna Inglot, Gaja Krajnik, Agnieszka Niemiec, Vasil Tsitou, Jerzy Ślusarz, Weronika Sopel, p. Czesław Dziaduś, Andrzej Jastrzębski, Jerzy Zajchowski, Krzysztof Peszko, Jacek Szwic, Krzysztof Zięba, Jacek Czarniecki, Małgorzata Herman Mruk, Krzysztof Mruk.

Klub Fotograficzny Atest 70 już po raz 49 prezentuje swój dorobek artystyczny. W latach 70-tych w dobie fotografii analogowej Antoni Gruntowicz, Leszek Starzak, Kazimierz Król, Krzysztof Ziemba, Jacek Szwic, śp. Czesław Dziaduś i Tadeusz Jamróz z entuzjazmem tworzyli legendę Klubu. To oni ukształtowali nowe pokolenie pasjonatów fotografii, którzy odważnie sięgnęli po nowoczesne środki artystycznego wyrazu. Dzisiaj Klub zrzesza ludzi nie tylko z Jarosławia i okolic, ale dzięki nowoczesnym środkom komunikacji i przekazu także z innych państw. Chętnie w swoje szeregi przyjmuje osoby otwarte i gotowe do dzielenia się swoją pasją.

Prezentowane prace to zapis chwil. Niespieszna podróż w czasie i przestrzeni. Eksperymenty z różnymi technikami. To opowieść, która rodzi się w oku patrzącego.