Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaGalerie wystawoweMała galeriaUlma razy trzy

Mała galeria

Ulma razy trzy

Wernisaż 5 września godz. 18.00

 

Teresa Ulma - urodzona w Jarosławiu.Uczęszczała do Liceum Plastycznego,a po ukończeniu szkoły  studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem,pastelą, oraz działaniami łączącymi różne techniki. Zorganizowała kilkanaście wystaw indywidualnych, brała też udział w licznych wystawach zbiorowych. Od 1989 roku uczy w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu.Więcej na stronie malarstwo.ulma.priv.pl
Alicja Ulma - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Jarosławiu. Obecnie studentka 3 roku Grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego. Uwielbia podróże, taniec i dobrą muzykę. W twórczości skupia się głównie na grafice - warsztatowej i komputerowej.
Natalia Ulma - absolwetka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Jarosławiu. Ukończyła studia I stopnia na kierunku Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia magisterskie na kierunku Sztuka Ogrodowa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Maluje farbami akwarelowymi oraz akrylami. Głównym motywem prac jest zawsze przyroda - tak fauna jak i flora.