Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościMuzykaSeniorzy i Maluchy w hołdzie Kobietom

Muzyka

05.03.2020

Seniorzy i Maluchy w hołdzie Kobietom

Obchody Dnia Kobiet w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki rozpoczęły się 5 marca br. przebojowym koncertem w wykonaniu: zespołu muzycznego ,,Apasjonaci" i tanecznego ,,Free-Style" i kabaretu ,,Ikra" (skupionych w Stowarzyszeniu Em-Art.) oraz ,,Zaczarowanych Baletek" ...

Stowarzyszenie Em-Art powstało w 2015 r. (w JOKiS funkcjonuje od 2018 r). Obecnie stowarzyszenie patronuje poczynaniom czterech zespołów artystycznych (wymienione w kolejności powstawania): Zespół Tańca Ludowego ,,Jarosławiaki”, Zespół Taneczny ,,Free-Style”, Zespół Wokalny ,,Apasjonaci” i Kabaret ,,Ikra”. Członkowie stowarzyszenia przeważnie nie ograniczają swej aktywności do jednego zespołu. Choreografem zespołów tanecznych jest Greta Wyczawska –Dubaj, akompaniuje Wojciech Smorąg. Zespół Wokalny ,,Apasjonaci” prowadzi Stanisław Baryła, na saksofonie akompaniuje Arkadiusz Trysła. Kabaretowi ,,Ikra” przewodzi Zofia Karwańska.

Maluchy (przynajmniej w porównaniu z Seniorami), liczące sobie od 4. do 11. lat, z dziecięcej grupy baletowej ,,Zaczarowane Baletki", ćwiczą pod kier. Galiny Koval - wybitnego choreografa z 14-letnim doświadczeniem, niespełna rok.

Więcej fotografii TUTAJ. 

 

Andrzej Zgryźniak
(Aktualizacja: 06.03.2020 12:52)
Galeria zdjęć
Fot. K. Peszko (1-16).