Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościMuzykaXIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

 

 

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!
tel: 16 736 36 16

 

 

 

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

 

.

 


 


Muzyka

18.01.2014

XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

18 i 19 stycznia 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Jarosław 2014 r. pod patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia
Koncert galowy z udziałem laureatów - (19 stycznia 2014 r. godz. 15.00) poprzedziły Przesłuchania konkursowe (18 stycznia 2014 r.).

Na scenie MOK zaprezentowało się 31 wykonawców - 24 solistów oraz 7 zespołów w kategoriach: I kat. szkoły gimnazjalne, II kat. szkoły ponadgimnazjalne oraz kat. III - osoby dorosłe.

Przed rozpoczęciem Koncertu Galowego z udziałem laureatów p. Janina Suchożak (gł. specjalista MOK) odczytała protokół z obraz Jury, nagrody laureatom wręczali: Ks. Archiprezbiter Jarosławia - Andrzej Surowiec, Stanisław Misiąg - Zastępca Burmistrza Jarosławia, Zofia Karwańska - przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Jarosławiu oraz Teresa Piątek - dyrektor MOK

Wykonawców oceniało profesjonalne Jury w składzie:
1. dr Elżbieta Drążek Barcik - Wydział Muzyki  - Uniwersytet Rzeszowski
2
. mgr Jadwiga Nowosiad – chórmistrz PSM w Jarosławiu
3
. ks. dr Tadeusz Bratkowski - Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski

Zgodnie z decyzją Jury nagrody otrzymali:

 kat. I Soliści 

 I nagroda    Anna Białoń – Przemyśl – 400 zł.
II nagroda    Maria Socha – Rzeszów - nagroda rzeczowa - tablet

II nagroda    Aleksandra Stawarz  - Rzeszów - nagroda rzeczowa – 300 zł.
III nagrody nie przyznano

  wyróżnienia
Aleksandra Gilarska – Jarosław – 150 zł.
Nina Marczuk - Lubartów  - 150 zł

Kat. I - Zespoły
I  nagroda Zespół  Chesse Band - Przemyśl   - 500 z

Kat. II - Soliści

I nagroda – Izabela Skrzypek – Wiązownica  - 500 zł.
II nagroda Katarzyna Motyka – Przeworsk - 350 zł.
II nagroda Aldona Mikoś – Łowce – 350 zł.
III nagroda Weronika Cichocka - Przemyśl – 200 zł.

Wyróżnienia

Antonina Rysz – Rzeszów  - 150 zł.
Dominika Semczyk – Zagórz – 150 zł.

Kat. II - Zespoły

Wyróżnienie
Zespół Mega - Przemyśl – 450 zł.

kat. III - Soliści

I nagroda  Dagmara Moskwa – Cząstkowice – 600 zł.

 II nagroda Milena Czarny – Przeworsk – 350 zł

Kat. III - Zespoły

I nagroda –  Ludowy Zespół Śpiewaczy Aleksandrowiacy – Aleksandrów – 700 zł.

relacja z XIX OFKiP : http://twojatv.info/aktualnosci,367.html

Do koncertu galowego zakwalifikowali się: 

Anna Biało

Maria Socha

Aleksandra Stawarz

Aleksandra Gilarska

Nina Marczuk

Zespół  Chesse Band

Izabela Skrzypek

Katarzyna Motyka

Aldona Mikoś

Weronika Cichocka

Antonina Rysz

Dominika Semczyk

Zespół "Mega"  

Dagmara Moskwa

Milena Czarny

Zespół wokalny "Aleksandrowiacy"

 KOLEJNOŚC PRZESŁUCHAŃ - 18 stycznia

1. KWARTET WOKALNY - Gromnik

2. ALEKSANDRA BERNATEK - Przemyśl

3. IZABELA BAJDA - Przemyśl

4. WIKTORIA OLEKSIŃSKA - Przemyśl

5. RÓŻA STĘPAK - Przeworsk

6. KATARZYNA MOTYKA - Przeworsk

7. NINA MARCZUK - Lubartów

8. MARIA SOCHA - Rzeszów

9. ALEKSANDRA STAWARZ - Rzeszów

10. ZESPÓŁ SZAROTKI - Przemyśl

11. JULIA STACHOWICZ -  Rzeszów

12. ALEKSANDRA GILARSKA - Jarosław

13. ZESPÓŁ CHESSE BAND - Przemyśl

14. ELIZA GRZYB - Tarnów

15. OLA SĘPEK - Tarnów

16. ANNA BIAŁOŃ -  Przemyśl

17. ZESPÓŁ FICCO - Przemyśl

18. DOMINIKA SEMCZYK - Zagórz

19. WERONIKA CICHOCKA Przemyśl

20. ALDONA MIKOŚ -  Łowce

21. OLIWIA SKOPIŃSKA Przemyśl

22. IZABELA SKRZYPEK Wiązownica

23. ANTONINA RYSZ - Rzeszów

24. ZESPÓŁ AKWARUM Przemyśl

25. KRZYSZTOF IWANECZKO Przemyśl

26. KINGA KRAWIEC Przemyśl

27. WERONIKA PANKIEWICZ Przemyśl

28. ZESPÓŁ KAMELEON Przemyśl

29. EMILIA ZAJĄC Tarnów

30. MILENA CZARNY Przeworsk

31. ZESPÓŁ ALEKSANROWIACY - Aleksandrów

32. DAGMARA MOSKWA - Cząstkowice

33. ZESPÓŁ MAGA - Przemyśl

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 26.01.2014 12:12)
Galeria zdjęć