Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTeatrFinaliści Jarosławskiego Kacperka

Teatr

15.05.2019

Finaliści Jarosławskiego Kacperka

Laureaci XXVII Przeglądu Szkolnych Form Teatralnych „Jarosławski Kacperek 2019” organizowanego przez Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki 14 i 15 maja 2019 r.

  Komisja Artystyczna po obejrzeniu 11 przedstawień w wykonaniu zespołów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja oraz ośrodki kultury województwa podkarpackiego przyznała nagrody i wyróżnienia poszczególnym zespołom i aktorom.  

Nagroda Główna - „Jarosławski Kacperek 2019” - Dziecięcy Teatr „Fantazja” – Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy –DKiK „Kosmos”

I Nagroda „Złote Trzewiczki Szczęścia” - Szkolny Zespół Teatralny „Bajeczka” - Szkoła Podstawowa w Hoszowie

II Nagroda „Srebrne Trzewiczki Szczęścia” – Wiktoria Chciuk – Gminny Ośrodek Kultury w Krasnem

III Nagroda „Brązowe Trzewiczki Szczęścia” – Grupa Teatralna z II LO – II Liceum Ogólnokształcące im. Prof. K. Morawskiego w Przemyślu

NAGRODY RÓWNORZĘDNE

Grupa Teatralna GRYMAS – Ośrodek Działań Teatralnych Anety Adamskiej w Rzeszowie

Alicja Wojnarowska – Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy DK „Mors

„Wiercidryle" – Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki

 WYRÓŻNIENIA:

„Radość”- Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jarosławiu, „Doświadczalne Bakłażany” – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jarosławiu, Grupa teatralna z Gimnazjum Morawa – Niepubliczne Gimnazjum Morawa w Przemyślu, „Pyzulki” Szkoła Podstawowa 10 w Jarosławiu.

Komisja składa podziękowanie zespołom za udział w „Jarosławskim Kacperku 2019”, nauczycielom, instruktorom, opiekunom za zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju edukacji teatralnej i wyrabianie nawyku czynnego uczestnictwa w kulturze dzieci i młodzieży, organizatorom za sprawne przeprowadzenie Przeglądu, miłą atmosferę , pomoc merytoryczną oraz ufundowanie nagród pieniężnych i rzeczowych.

 

 

 

 

 

 

Zofia Kolasa
(Aktualizacja: 17.05.2019 08:21)
Galeria zdjęć