Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaZapowiedziTYLKO JEDNO ZDJĘCIE - JUST ONE PHOTO 20212

Zapowiedzi

TYLKO JEDNO ZDJĘCIE - JUST ONE PHOTO 20212

https://theiaap.com/onephoto/

http://www.tylkojednozdjecie.pl


Do 5 września czekamy na Twoją jedną fotografię.

regualmin konkursu kliknij

entry rules clik

Jury

Tomasz Sobczak (Polska) - przewodniczący 

Małgorzata Dołowska (Polska)

Buket Ozatay (Cypr)

 

Warunki uczestnictwa

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących: amatorów i profesjonalistów z całego świata i w każdym wieku. Uczestnik/ uczestniczka może zostać odrzucony jeżeli organizator lub jego przedstawiciel uzna, iż zgłoszenie jest niezgodne z zasadami regulaminu konkursu. Wszyscy uczestnicy muszą respektować regulaminy FIAP, PSA, IAAP, FRP. Wszystkie części obrazu muszą być sfotografowane przez autora, który posiada prawa autorskie do wszystkich nadesłanych prac. Prace konkursowe muszą być fotografiami wykonanymi przez uczestnika/uczestniczkę na emulsji światłoczułej lub w technologii cyfrowej (zdjęcia muszą zostać wykonane poprzez rejestrację obrazu za pomocą elementów wrażliwych na światło).

Sekcje

Konkurs składa się z jednej kategorii: OPEN COLOR OPEN: jedna (1) fotografia (PSA PID Color) Forma zgłoszenia Do konkursu można przesłać fotografię w formie cyfrowej: w formacie JPG i rozmiar nie może przekraczać 1920x1080 pikseli. Na zdjęciu nie może znajdować się żaden podpis ani identyfikator, zdjęcie musi być w kolorach RGB (nie CMYK). Rozmiar pliku nie może przekraczać 2 MB. Fotografie należy przesyłać poprzez rejestrację na stronie internetowej konkursu: http://theiaap.com/onephoto/ lub przechodząc na stronę http://www.tylkojednozdjecie.pl i klikając w zakładkę „regulamin/rules”. Każdy uczestnik/uczestniczka po rejestracji i przesłaniu zdjęcia, które musi mieć tytuł w aplikacji pod podglądem zdjęcia (tytuł pliku zdjęcia musi być taki sam), otrzymuje e-mail z potwierdzeniem. Każdy z zakwalifikowanych uczestników otrzyma wiadomość e-mail z kartą zawierającą wynik procentowy i link z listą nagrodzonych uczestników.

Wyniki konkursu zostaną również opublikowane na stronie internetowej: http://www.tylkojednozdjecie.pl.

Opłata wpisowa

Organizatorzy pobierają opłatę za zgłoszenie do konkursu. Opłata jest obowiązkowa dla wszystkich uczestników i wynosi: • dla uczestników z Polski: 50 PLN płatne przez PayPal onephoto@mok-jar.pl lub na konto bankowe • dla uczestników z innych krajów: 10 € płatne tylko przez PayPal onephoto@mok-jar.pl

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 31.08.2022 10:30)
Galeria zdjęć