Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościSpotkania w ramach konsultacji społecznych dotyczących tworzenia oferty kulturalnej i edukacyjnej w Gminie Jarosław.

19.02.2020

Celem spotkania będzie dyskusja na temat oferty kulturalno-edukacyjnej w Gminie Miejskiej Jarosław, potrzeb i oczekiwań mieszkańców, omówienie idei i celu konsultacji społecznych oraz podstawowych założeń Programu Kultura, wypełnienie przez uczestników ankiet papierowych oraz formularzy uwag i propozycji działań. Działania powyższe wynikają z rozpoczęcia prac związanych z opracowaniem dokumentacji projektowej do naboru wniosków, ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Kultura" w ramach Działania 1. Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym, finansowanego ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), mających na celu poszerzenie oferty kulturalnej miasta Jarosławia.

Harmonogram spotkania:

a)     godz. 12:00 – Wywiady grupowe z reprezentantami samorządów szkolnych;

b)     godz. 14:00 – Wywiady grupowe z przedstawicielami organizacji pozarządowych, instytucji i przedsiębiorstw sektora kultury;

c)     godz. 16:00 – Wywiady grupowe z osobami kultury i przemysłu kreatywnego – artyści tworzący kulturę;

d)     godz. 18.00 – Spotkanie otwarte z mieszkańcami gminy.

W związku z rozpoczętymi konsultacjami społecznymi dotyczącymi tworzenia oferty kulturalnej i edukacyjnej Miasta Jarosławia, zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne wzięcie udziału w badaniu ankietowym.

Ankietę w wersji on-line można uzupełnić i wysłać pod poniższym linkiem:

Ankietę będzie można wypełnić do dnia 27.02.2020 r.

Ponadto, ankieta w wersji papierowej oraz formularz zgłaszania propozycji i uwag, dostępne są w Urzędzie Miasta Jarosławia (sekretariat ikancelaria ogólna), a także rozdawane będą uczestnikom zaplanowanych w ramach konsultacji społecznych spotkań. Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury, aktywnie weźmiecie Państwo udział w badaniu mającym na celu analizę zapotrzebowania na ofertę kulturalną w mieście oraz poznanie Państwa oceny stanu aktualnego w tym zakresie.

źródło UM Jarosław

(Aktualizacja: 19.02.2020 13:46)